Форум українців Бельгії

Переклади на сайті українців Бельгії...

Якщо Ви знаєте, чим можете допомогти українській громаді - зголошуйтесь!

Переклади на сайті українців Бельгії...

Повідомлення lubart » Вів травня 13, 2014 11:02 am

Ви можете активно долучитись до життя української громади у Бельгії і до роботи нашого сайту, зокрема.

Нам потрібна добровільна допомога людей, які готові робити на сайті переклади новин, подій, статей і таке інше. Усі матеріали переважно публікуються українською, а переклади на нідерландську, англійську та французьку лише чекають свого часу. Якщо Ви володієте хоча б однією з цих мов - Ви нам потрібні! :)
На даному етапі об’єми перекладів невеликі, але було би дуже добре робити їх максимально оперативно.

Хто має таке бажання - будь ласка, зголошуйтесь сюди!
lubart
Site Admin

Re: Переклади на сайті українців Бельгії...

Повідомлення Ikolotova » П'ят листопада 20, 2015 12:33 pm

Доброго дня!

Я готова допомогти з перекладами на англійську мову. Що для цього треба зробити?
Я вiльно володiю англійською мовою та вивчаю нідерландську в університеті Антверпена. Більше інвормації про себе можу надати в приватному повдомленні.
Дякую!
Ikolotova

Re: Переклади на сайті українців Бельгії...

Повідомлення lubart » Суб листопада 28, 2015 10:51 am

Перепрошую, що не відписав відразу!

Це чудова новина для нас! Дякую, що відгукнулись для допомоги!
Я відкрив для вас можливість редагування новин на сайті, у меню користувача у вас з’явиться додатковий пункт меню Адміністративна панель. Перейдіть за цим посиланням, далі новини - зможете редагувати додані раніше повідомлення. Перекладіть, будь ласка, хоча б останні три, які відбудуться найближчим часом. Проте загалом, якщо буде час і натхнення, то ми усі були би дуже раді перекладам і решти новин.
Чи могли би ми розраховувати на вашу допомогу у майбутньому?

Якщо у вас будуть додаткові питання, також можна зв’язатись зі мною по електронній пошті sl.lubart@gmail.com

Ще раз дякую!
lubart
Site Admin

Повернутись до Я хочу допомогти громаді...

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість