Форум українців Бельгії

Дозвіл на роботу

Усі питання, які можуть цікавити українців, які нещодавно переїхали до Бельгії

Дозвіл на роботу

Повідомлення Nastenka » Пон вересня 01, 2014 1:19 pm

Шановні форумчани,
підкажіть, будь ласка, які документи потрібні, щоб отримати дозвіл на роботу. Регіон - Фландрія.
Я маю картку типу F. Чи впливає це на пакет документів, який потрібно оформлювати?
Скільки часу приблизно займає оформлення дозволу?
Nastenka

Re: Дозвіл на роботу

Повідомлення Sol » Чет вересня 04, 2014 11:50 am

Залежить від того, на якій підставі ви отримали картку F. Якщо це "familielid van een burger van de Unie", то дозвіл на роботу взагалі не потрібний.
Sol

Повідомлення Nastenka » Чет вересня 04, 2014 4:02 pm

Sol написав:Залежить від того, на якій підставі ви отримали картку F. Якщо це "familielid van een burger van de Unie", то дозвіл на роботу взагалі не потрібний.

Овва, для мене це новина. Так, дійсно, картку я отримала на цій підставі.
Дуже дякую за інформацію.
Nastenka

Повідомлення Yana » Чет вересня 07, 2017 10:29 am

Доброго дня! Я тут зовсім нова людина і мало в чому орієнтуюсь( Вчора ходила записуватись на курси нідерландської (Huis van het Nederlands) Roeselare. Загалом все добре, лише попросили принести документ із міського уряду. Моя англійська мова не є добра, і я не зовсім зрозуміла, що це має бути за документ. Напевно, підтвердження того, що я знаходжусь на території країни легально. Ситуація наступна, чи видадуть мені такий документ, якщо я перебуваю тут на шенген візі? Виходить, що без цього я не можу ходити на курси.... А як тоді вчити мову?
Чи може хтось дати якісь поради...
І ще, підскажіть, будь-ласка, де можна знайти допомогу у роз'ясненні питань щодо дозволів на роботу, проживання і т. д.
Буду дуже вдячна.
Yana

Повернутись до Я новенький у Бельгії

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість