Форум українців Бельгії

Розшук людини у Бельгії

Обговорення діяльності громадських організацій

Розшук людини у Бельгії

Повідомлення fedotov10573 » Вів січня 20, 2015 9:15 am

Буду дуже вдячний за поміч у пошуку родички. Звязки були втрачені десь вже 25 років потому але для мене дуже важливо зараз її знайти бо в неї їдиної повинні були зберегтсь ті фото та плівки котрі для мене несуть спогади про родичів та моє дитинство.

Прошу підказати організацію котра може допомогти чи алгоритм пошуку людини у Бельгії.

Розшукую Cordier Anne-Lise, котра на той час (1980 рік) проживала за адресую: RUF DU MULIN 196 B 7100 LA LOOVIERE Belgium
Має рідного брата Іберта, котрий займается виготовленням меблів ручної роботи, та має хобі невелику конюшню.
Її мати Машовець Полина була забрана німцями у роки війни на роботи до Німеччини, потім потрапила у Бельгію та вишла заміж, там і залишилась...
Вже на прикінці свого життя вона через своїх дітей Анну та Іберта розшукала свої рідних сестер (одна з них була моїю бабцею), але так не знайшла в собі сили приїхати да них на той час в СРСР. Приїхали Анна з своїм чоловіком Христьяном та рідним братом Ібертом у далекому 1980 році під час олімпіади да Києва. Це мабудь самі яскраві мої спогади з дитинства. Потім в звязку з переїздом та розлученням батьків звязок обірвався....

Буду вдячний за будь яку інформацію чи підказк з адресою організації.

fedotov10573@gmail.com
+380674014170

На фото. Моя мати Федотова Ірина, Анна з чоловіком Христяном, її брат Іберт з лошадкою :) 1980 рік.
Приєднані файли
Анлиз.jpg
Анлиз.jpg (66.4 Кб) Переглянуто 9329 разів
fedotov10573

Re: Розшук людини у Бельгії

Повідомлення fedotov10573 » Пон січня 26, 2015 6:08 pm

Так виходить що все марно? Ніхто не може надати адресу відомства або організації котри можуть знайти людину у Бельгії? Може хтось живе в тих краях, чи бувае проїздом?... Дуже прошу...
fedotov10573

Повідомлення lubart » Пон січня 26, 2015 11:56 pm

У Бельгії є декілька громадських організацій, але жодна з них не займається пошуком людей...
Думаю, що успіху операції має бути або щасливий випадок і хтось таки впізнає людину з 30-річного фото або треба активно шукати по місцевих архівах. Це непросте завдання...
lubart
Site Admin

Повідомлення fedotov10573 » Чет січня 29, 2015 9:17 pm

Може тоді дати запит до мінестерства внутрішніх справ? Як ви гадаєте? Чи можливо його адресу та якщо лист буде на англійській?
fedotov10573

Повідомлення lubart » Чет січня 29, 2015 9:30 pm

Я взагалі не є спеціалістом у цій галузі, а тому все це не більше, ніж мої міркування...
але думаю, що подібні запити могли би опрацьовуватись хіба від громадян Бельгії і то необов’язково...

Єдиний варіант, який мені бачиться більш-менш реальним - це питати у старшого покоління діаспори. Буквально вчора я розпитував одну пані і показував Ваші фото, але вона, на жаль, не впізнала і відповідно не дала жодної інформації. Можливо, спробуйте додатково запитати через FB-групу - https://www.facebook.com/groups/212231388841060/, можливо там хтось щось більше підкаже.
lubart
Site Admin

Повідомлення fedotov10573 » Нед лютого 01, 2015 6:05 pm

Дуже Вам дякую за небайдйжість, взагалі ви перша людина котра щось спромоглась у когось запитати, зараз в наш час тут лише на співвітчизників тільки і надія. Бо зайшовши на форум "рюсськіє у бельгії" - можна подякувати тільки що зразу не післали, а щось там читати про Україну ... взагалі повний абсурд. І ці люди колись називали себе братами...
Впізнати на тому фото можно тільки Анліз з Кристьяном, якща людина у віку то може вона пам"ятає Машовець Поліну, котру було вивезено з села Мар"янівка, Макарівського р-ну, Київської обл.(звідти походить вся наша рідня) у 1942-му році до Німетчини. Нажаль вона так і не змогла приїхати до своїх сестер на батьківщину через КГБ. Ну хоть тоді приїхала її донька Анліз. Ось тоді вони багато увезли фото и кіноплівок для своєї матусі Поліни до Бельгії... А так сталось що після розлучення батьків в мене нічого майже не залишилось на згадку.... Да взагалі хотілось би подякувати Анліз за ті посилки що вона надсилала нам до Київа тоді при СРСР. Це для того часу ... ну ви розумієте.

Може хтось колись буде в LA LOOVIERE та заїде на вулицю RUЕ DU MULIN 196 і зможе запитати.... Там фото з інету, я так розумію що то колишній будинок Анліз до 1984 року, та може там на фото вона і є?...
У моєї бабусі так знайшовся її рідний дядько у віці 94 років у Англії в Манчестері, він там звернувся до наших музикантів з української філармонії, та розшукав тут на Україні свою родину через 52 років післі вітчизняної війни. Таке ось буває...
Ще раз вам дякую.
Приєднані файли
Rue du Moulin 196, 7100 La Louvière, Бельгия.jpg
Це я так розумію той будинок в якому вона колись жила до 1984 року...
Rue du Moulin 196, 7100 La Louvière, Бельгия.jpg (217.14 Кб) Переглянуто 9271 разів
fedotov10573

Повідомлення lubart » Сер лютого 04, 2015 9:21 am

Перегляди фото є, значить люди цікавляться, але очевидно, що не мають що відповісти, що не впізнають людину на фото.
Я при можливості ще запитаю людей старшого покоління, можливо, хтось щось згадає.
lubart
Site Admin

Повідомлення zubryckyj » Сер лютого 04, 2015 2:17 pm

Знайшов таке :
Там живе :
Henri Dumont
Rue du Moulin 196
7100 La Louvière
064 61 46 19
zubryckyj

Повідомлення fedotov10573 » Чет лютого 05, 2015 6:50 pm

Дякую. Спробую написати йому листа (англійською). Може щось відповість, а може хтось з вас буде в тих краях та зможе задати питання.
fedotov10573

Повідомлення fedotov10573 » Чет квітня 23, 2015 6:56 am

Нажаль відповіді на свій лист написанний (на страру адресу до Henri Dumont) вже майже два місяці я так і не отримав...Чекати більше не бачу сенсу. Пошук продовжую, спробую надану підказку та звернусь до архіву. Може в когось будуть якісь міркування та підказки - буду вдячний.
fedotov10573

Далі

Повернутись до Громадські організації

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість