Форум українців Бельгії

Виїзд Люксембург-Україна

Організація та проведення різноманітних спортивних подій

Виїзд Люксембург-Україна

Повідомлення lubart » Пон жовтня 13, 2014 2:57 pm

Не полишаю надії, що у цьому розділі ще хтось колись обізветься.

15 листопада збірна України зіграє свій останній у цьому році офіційний матч відбору на ЄВРО-2016 у Люксембурзі.
На матч збирається досить велика група українців як з самої Неньки, так і з різних країн Європи. Запрошую приєднатись до бельгійської групи!

Я виїзджаю з Ґенту і на зараз маю ще 3 вільних місця у машині. Якщо у когось є бажання приєднатись до компанії - зголошуйтесь!

Також було б чудово, щоб тут обізвались і інші люди, які збираються їхати на матч з інших міст.

Ціна питання 320 грн (це офіційна цифра від УФІ, з врахуванням перерахунку курсу, який постійно стрибає). Якщо хтось готовий їхати і бажає замовити квитки, то дуже бажано повідомити мене про це до 19 жовтня. До цієї дати формується офіційний список і квитки будуть закуплені централізовано. Після цієї дати, думаю, що придбати квитки теж буде можливо, але за якимось іншим механізмом.
lubart
Site Admin

Re: Виїзд Люксембург-Україна

Повідомлення Myrosya Finiw » Вів жовтня 14, 2014 9:26 pm

Добрий вечір!! Скажіть будь ласка як можна замовити квитки? Ми будемо їхати з Sambreville (коло Namur).

Дякую!
Myrosya Finiw

Повідомлення lubart » Вів жовтня 14, 2014 10:24 pm

Найперше хочу з'ясувати, чи ви їдете не разом з Наталею Осташ? Бо для неї квитки вже замовлені.

Якщо ні, то можна через мене. Спочатку треба замовити, а потім я надам реквізити, куди перевести гроші.
lubart
Site Admin

Повідомлення lubart » П'ят жовтня 31, 2014 11:09 am

Усіх, хто встиг через мене підписатись на виїзд, повідомляю, що наші квитки вже куплені і чекають на нас!

Приємно констатувати, що підтримка у збірної буде чималенька (можливо, порівнювана з підтримкою Люксембургу :)). З відомих мені і достовірних даних, з Німеччини замовлено 120 квитків, з Бельгії теж їде група в кілька десяків людей. Однозначно будуть люди і інших країн і думаю, що і з самої України. Тому загальна кількість людей очікується в кілька сотень людей!!!
lubart
Site Admin

Повернутись до Спортивне життя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість