Форум українців Бельгії

Чи є українські магазини у Leuven чи Kortenberg?

Усі питання, які можуть цікавити українців, які нещодавно переїхали до Бельгії

Чи є українські магазини у Leuven чи Kortenberg?

Повідомлення oksanalen » Суб грудня 27, 2014 2:50 pm

Привіт, усім! Мене звати Оксана! Три тижні тому я прибула до Бельгії, а саме у Кортенберг (Ерпс-Кверпс) за програмою au-pair. Зараз проживаю у бельгійській сім'ї. Моє завдання - це допомагати мамі з дітьми) Голандської мови не знаю, лише в кінці січня піду на курси! Спілкуємось на англійській, хоча й вона у мене погана)
Що ж, це була нотатка про себе)
Підкажіть, будь ласка, хто знає ЧИ Є УКРАЇНСЬКІ МАГАЗИНИ у Лювені чи Кортенберзі чи взагалі у Бельгії??????
Скоро Різдво, і я хотіла б десь купити пшеницю, а саме облущену для куті! Або підкажіть як на голандській (чи на англійській хоча б) буде пшениця для куті, мак??? А квашена капуста як на голандській буде????
Це все мені потрібно для святвечора, бо я хочу показати моїй хост сімї наші українські страви і традиції!!! Поможіть, будь ласка, хто знає!!!
Мій мейл oksana.len.89@gmail.com
Пишіть, буду рада знайомству і спілкуванню. Бо покищо я адаптовуюсь і все для мене нове і невідоме і трошки чуже)))
oksanalen

Re: Чи є українські магазини у Leuven чи Kortenberg?

Повідомлення lubart » Вів грудня 30, 2014 11:21 pm

Привіт!
Ми живемо у Ґенті, тому можу підказати хіба той т факт, що такі магазини є... ;) принаймі тут.
є мережа MixMarket, їхні магазини є у різних містах - там можна придбати усе традиційне для с стов'янської кухні.
lubart
Site Admin

Повідомлення Nastenka » Чет січня 08, 2015 3:18 pm

oksanalen написав:Привіт, усім! Мене звати Оксана! Три тижні тому я прибула до Бельгії, а саме у Кортенберг (Ерпс-Кверпс) за програмою au-pair. Зараз проживаю у бельгійській сім'ї. Моє завдання - це допомагати мамі з дітьми) Голандської мови не знаю, лише в кінці січня піду на курси! Спілкуємось на англійській, хоча й вона у мене погана)
Що ж, це була нотатка про себе)
Підкажіть, будь ласка, хто знає ЧИ Є УКРАЇНСЬКІ МАГАЗИНИ у Лювені чи Кортенберзі чи взагалі у Бельгії??????
Скоро Різдво, і я хотіла б десь купити пшеницю, а саме облущену для куті! Або підкажіть як на голандській (чи на англійській хоча б) буде пшениця для куті, мак??? А квашена капуста як на голандській буде????
Це все мені потрібно для святвечора, бо я хочу показати моїй хост сімї наші українські страви і традиції!!! Поможіть, будь ласка, хто знає!!!
Пишіть, буду рада знайомству і спілкуванню. Бо покищо я адаптовуюсь і все для мене нове і невідоме і трошки чуже)))

Шановна Оксано,
побачила Ваше повідомлення тільки сьогодні. Та приготувати щось традиційне ніколи не піздно, чи не так. )))
Українські продукти або їх замінники можливо купувати у двох (мені відомих) магазинах міста Льовену.

1. Exotic world, Brusselsestraat 139, Leuven (посилання на Google maps https://www.google.be/maps/place/Exotic ... f1706dd330)

2. Mini Mix - у минулому KAZAK, Tervuursestraat 118, Leuven (http://kazak.be/kontakt/)

Щодо мене, то я готую український борщ на УРА з продуктів, що купую на місцевому базарі (приїжджає один раз на тиждень). Мабуть, у містечку, де ви знаходитесь, також таке є. Для мене різниця у якості саме овочів помітна у порівнянні з тим, що лежить у супермаркетах. М’ясо купуємо у супермаркетах по типу Delhaize та Carrefour.
Nastenka

Повідомлення nsapun » Сер квітня 08, 2015 3:28 pm

Мені подобається ось цей магазин у Льовені, раніше він називався Казак, а зараз здається Мікс Март: Tervuursestraat 118, 3000 Leuven, tel 016 433711
nsapun

Повернутись до Я новенький у Бельгії

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість