Форум українців Бельгії

Одружуюсь в Бельгіі

Гілка для дискусій на будь-які теми

Одружуюсь в Бельгіі

Повідомлення Irinashabala16 » Сер січня 11, 2017 2:20 pm

Підкажіть,будьласочка! Ми з моім бельгійським нареченим подали документи на одруження в Бельгіі. Моя віза відкрита до 2020 року, згідно якоі я маю перебувати за кордоном лише 90 днів кожні півроку. Термін цих 90 днів закінчується до оформлення браку. Чи не буде впливати протермінування можливості мого перебування за кордоном на отримання офіційного дозволу на проживання в Бельгіі після одруження?
Irinashabala16

Re: Одружуюсь в Бельгіі

Повідомлення lubart » Чет січня 12, 2017 1:20 pm

Найперше вітаю з майбутнім одруженням! :)

Позаяк ви в перспективі точно зможете отримати документи для легального перебування в Бельгії, думаю, що краще обрати офіційний шлях і просто порадитись з цього питання в міграційному відділі. Правила змінюються досить часто, проте кожного разу є якісь можливості відтермінувати час офіційного перебування, це можуть бути якісь курси, і ви зможете перебувати як студент, деколи можуть допомогти інтеґраційні курси, можливо, ви зможете претендувати на "оранжеву карту" (вона дає можливість перебувати лише в Бельгії), можливо вам підкажуть інші варіанти. У цьому варіанті, звичайно, є доля везіння, щоб потрапити до "потрібної людини" на рецепції, тому можна сходити декілька разів у різні дні і поспілкуватись з різними людьми :)
У будь-якому випадку, прострочена віза не буде бонусом при оформленні документів...
lubart
Site Admin

Повернутись до Про все на світі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість